WR09 tinklo kartotuvu keturių wifi antenos signalo stiprintuvą maršrutizatorius extender 300M Kartotuvas C3V0 WR09 tinklo kartotuvu keturių wifi antenos signalo stiprintuvą maršrutizatorius extender 300M Kartotuvas C3V0 WR09 tinklo kartotuvu keturių wifi antenos signalo stiprintuvą maršrutizatorius extender 300M Kartotuvas C3V0 WR09 tinklo kartotuvu keturių wifi antenos signalo stiprintuvą maršrutizatorius extender 300M Kartotuvas C3V0 WR09 tinklo kartotuvu keturių wifi antenos signalo stiprintuvą maršrutizatorius extender 300M Kartotuvas C3V0 WR09 tinklo kartotuvu keturių wifi antenos signalo stiprintuvą maršrutizatorius extender 300M Kartotuvas C3V0

WR09 tinklo kartotuvu keturių wifi antenos signalo stiprintuvą maršrutizatorius extender 300M Kartotuvas C3V0

€13.22 €8.73
Yra sandėlyje
w9903

Kilmės: KN(Kilmės)
Sertifikavimo: NĖRA

 • Savybės:

  Bevielis Maršrutizatorius: Sukurti trumpąją privačių belaidžio tinklo.

  LED Indikatorius pasidalijimo, darbo sąlygomis prietaisas.

  Plug and Play, lengva įdiegti ir naudoti, mažas dydis ir sienos montuojamas dizainas leidžia lengvai įdiegti ir perkelti lankstumą.

  Geresnis Stabilumas, puiki šilumos išsklaidymo dizainas abiejų pusių, kurie gali įsitikinti, kad plėstuvą aušinimo greitai, o tai yra darbo, pagerinti savo gyvenimą ir stabilumą, WiFi.

  Saugų Šifravimo, su WPS funkciją, tiesiog paspauskite WPS mygtuką, jūs galite pasiekti belaidį šifravimo nustatymo lengvai, užtikrinti savo tinklo saugumą, užkirsti kelią kitiems pavogti jūsų net ir aktyvios gynybos nuo grėsmės kitiems.

  Built-in UK Kištukas

  Techniniai duomenys:

  UK Plug:Built-in

  Sąsaja: 1 x 10 / 100M universal port; 1 x 10 / 100M Lan prievadas

  WiFi Perdavimo greitis: iki 300Mbps

  Svoris: apytiksl. 200g

  Palaikomos darbo režimai: AP, Maršrutizatorius, Client, Bridge, belaidis kartotuvas.

  Atitinka IEEE 802.11 n , IEEE 802.11 g , IEEE 802.11 b , IEEE 802.3 , ir IEEE 802.3 u standartus.

  Dvigubo perdavimo diapazonas 802.11 g produktais.

  Nustatyta, 300Mbps duomenų perdavimo kainos.

  WPS (TSK ir PIN) įjungtas prietaisas.

  Atitinka 64/128-bitų WEP, WPA ir WPA2 saugumo standartus.

  Sąrankos vedlys greitai ir lengvai konfigūracijų.

  Suteikia dual 10 / 100Mbps Auto-Derybų Ethernet LAN / WAN prievadas.

  Palaiko XDSL / kabelinį modemą statinis , dinaminis ir PP POE jungtys.

  Išplėsti belaidžio tinklo aprėptį visose WLAN tinklų.

  Suteikia vieną 10 / 100Mbps Auto-Derybų Ethernet LAN prievadus.

  Parama 2.4 GHz WLAN tinklų.

  Paramos WPS funkciją.

  Darbo Režimai:

  Bevielis Maršrutizatorius Režimo (Numatytasis): Sukuria tiesioginį privačių belaidžio ryšio tinklą ir dalintis Internetu su keliais "Wi-Fi" įrenginių, kurie yra tinkami dauguma viešbučių ir namų tinklo.

  Kartotuvo Režimu: Išplėsti esamas Wi-Fi, pagerinti signalo stiprumo ir padidinti aprėptį, eikvoti wifi aprėpties jūsų esamą tinklą ir didinti stiprumo wifi signalas, sukonfigūruoti šį wifi kartotuvas KOMPIUTERYJE pirma, užmegzti belaidį ryšį su savo dabartinę wifi maršrutizatorius, ir tada pateikti šį wifi kartotuvas/maršrutizatorius, plotas su silpnas wi-fi signalas.

  Prieigos Taško Režimu: Sukuria bevielio tinklo "Wi-Fi" įrenginių.

  Belaidžio AP Režimu: jis gali konvertuoti laidinio signalą paverčia bevielio wifi signalus, Taikymo: Prisijungti smart wi-fi router/kartotuvo viešbutis/namo kambaryje plačiajuosčio ryšio sąsaja su tinklo kabelis (ar laidinio maršrutizatorius namuose), galite pasidalinti belaidžio tinklo su kitais, tai reiškia, kad galite sukurti naują wifi zonoje, ir visa wifi aprėpties jūsų kambaryje, jūsų kompiuteris gali automatiškai gauna iP adresą, patogumui, galite, naudodami išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar nešiojamą kompiuterį su signalo tinklo kabelis tik.Plug and Play.

  WISP Kliento Maršrutizatoriaus Režimas: vienu metu Belaidžio IPT pasiekti ir keistis.

  Kliento Režimu (TV/Žaidimų Konsolės): Suteikia laidinio tik įrenginių prieigos prie esamo "Wi-Fi" tinklų.

  Wireless Bridge / Client mode: padaryti jūsų iP įrenginių, tokių kaip sky hd box, svajonių dėžutė, iPTV, iP Kameros Anytiem+ PS3 STB Tapti bevielis prisijungimas prie belaidžio maršrutizatoriaus, patogumui, galite įdėti iP įrenginį bet kur, nr. neramu tinklo kabelio montavimas, ji ateina su DVIEJŲ rj45 port, leis jums prijungti iki DVIEJŲ iP prietaiso belaidžio į dabartinę "wifi" tinklą, Be to, wifi router/kartotuvas veikia kaip kartotuvas pratęsti "wifi" signalą į didesnį asortimentą ir padidinti wifi signalo stiprumą, dalintis internetu su daugiau įrenginį, pavyzdžiui, išmanųjį telefoną, planšetinį KOMPIUTERĮ, nešiojamąjį kompiuterį.

  Belaidžio + Laidinio Maršrutizatorius Režimas: prijungti wifi Maršrutizatoriaus su ADSL modemu, wifi maršrutizatorius gali būti naudojamas kaip bevielio + laidinio maršrutizatorius dalintis belaidžio nternet su daugiau prietaisą, pavyzdžiui, smart phone, tablet PC, nešiojamas kompiuteris, be to, tai darbas, taip pat darbas, kaip ir laidinį maršrutizatorių, galite prijungti RJ45 tinklo kabelis, WLAN uosto maršrutizatoriaus.

  Komplektą Sudaro:

  1 x 300Mbps WIFI Range Extender su kištukinis Adapteris

  1 x naudojimo Instrukcija

  1 x Tinklo Kabelis

  sveiki, vaikinai, ačiū, kad lankotės mano parduotuvėje.Mes garantuojame, kad mūsų produktų kokybę.būsime pasiruošę atsakyti jums artimiausiu metu.

  Žymos: e6878, maršrutizatorius hp, plačiajuosčio ryšio maršrutizatorius, vpt wifi, maršrutizatorius wavlink, 5g stiprintuvas, 2G 3G 4G kartotuvų, 2300mAh, "iphone" maršrutizatorius, 11ac maršrutizatorius.

 • Atsiliepimai (1)

  • Masia 2007

   Odličan repeater, Ovo them 2 Koji same kupio! Isporučeno me them for 20 Dana.

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai